درباره ما

شرکت نیکان پرداز فرآما – با چند دهه سابقه مشاوره و خدمات مدیران خود در زمینه امور مالی و مالیاتی و حسابداری و خدمات مرتبط در راستای ارتقاء اقتصادی کسب و کارها فعال است. مجموعه فراما حساب به عنوان زیر مجموعه ارائه خدمات آنلاین شرکت از طریق وب سایت و شبکه های اجتماعی در زمینه آموزشی و مشاوره خدمات مالی ، مالیاتی و حسابداری در سال 1400 شروع به فعالیت نموده است . ما همیشه بر آنیم که بهترین راه کار های روز متناسب با نیاز های متنوع افراد و کسب و کارها را در زمینه تخصص سیستم فرآما حساب ارائه نمائیم.

پرسنل

پرسنل شرکت نیکان پرداز فرآما و تیم فراما حساب  متخصصینی هستند که با تعهد و دقت بالا با بهره مندی از اطلاعات به روز و معتبر به مشتریان خود خدمات شایسته ای ارائه می دهند . کیفیت این خدمات وابسته به تصمیمات درست بموقع پرسنل و شنوندگی فعال و مستمر مسائل مشتریان است . تعهد ما اعتماد مشتریان به ما حاصل پیگیری مستمر و دائمی ارتقاء سطح کیفی دانش و تجربه تیم ماست .

پشتیبانی دلسوزانه و پیگیری نیاز های مشتری از اصول کلیدی ماست.

آموزشی

دانش حسابداری ، مالی و مالیاتی جزء دانش هایی در زمینه مدیریت است که مورد نیاز مشاوران ، مدیران و حسابدارها در سطوح مختلف سازمانی است . این حوزه دائماً در حال تغییر است چرا که اقتصاد معقوله ای پویا و قوانین و مقررات کشور ها نیز در حال تکامل است . شرکت  نیکان پرداز فرآما آمادگی ارائه و برگزاری آموزش ها توسط مدرسینی که خود حائز سوابق مشاوره به کسب و کارها ی متعدد را می باشند، دارد . برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 33335343 ، 33334313 و 33334314 تماس بگیرید .

چارت شرکت

متن خود را اینجا وارد کنید

عباس نیکجو

مدیر عامل

قاسم چگینی

مدیر مالی

فریبا قناعت

مدیر داخلی و مسول حسابداری

معصومه احمدی ‌‌‌‌‌‌

حسابدار

فرشته رجبی

حسابدار

متین شریفی

پذیرش

پریسا کشاورز

خدمات

ساختار سازمانی

تیم نیکان پرداز فراما با تمرکز بر روی دو معقوله ی بازرگانی و مالی دارای چند دپارتمان متشکل از حسابدارانی مجرب و متعهد است . ساختار سازمانی و خط مشی مجموعه به گونه ای سازمان دهی شده که با نگاه به نیاز های مالی و مالیاتی بازارکسب و کار ها پیش بینی و رصد میشود.

لوگوی همکاران